KONST / Litografier / Litografier 6958572
nr 695 8572
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Litografier, + etsningar11 st. i mapp, bland annat. Axel Fridell (1894-1935), Bertil Bull Hedlund (1893-1950), m. fl
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 maj 2011
kl 19:18:36
500 kr
750 kr
700 kr
1.100 kr
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund